30 września 2021 17.00 oraz 19.30 Muza Spektakl
KOLACJA DLA GŁUPCA
Francis Veber
Reż. Cezary Żak
występują : Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha, Witold Dębicki, Michał Zieliński
KOLACJA DLA GŁUPCA – tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.
Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.
KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.
Przeniesione na | 30.09.2021 g. 17.00 oraz 19.30
Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA
ul. Warszawska 2, Sosnowiec
Bilety w cenie: 100,00 zł oraz 110,00 zł
Dostępne online na stronie: www.kupbilecik.pl
Organizator: tel. 669 179 886 | tel. 602 757 446
Zapraszamy