1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Widowisko IRLANDIA - MUZYKA | TANIEC | ŚPIEW

Widowisko IRLANDIA - MUZYKA | TANIEC | ŚPIEW

12 marca 2021 18:00 Muza Muzyka

Szanowni Państwo

Chcieliśmy poinformować, że na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 374, z późn. zm.) koncert zespołu Danar w ramach Weekendu Kultury Irlandzkiej  zostaje przeniesiony do Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA, przy ul. Warszawskiej 2 – koncert odbędzie się w dniu 12.03.2021 o godz. 18.00. Jednocześnie informujemy, że podczas seansu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu 1,5 metra podczas przemieszczania się po obiekcie. Zakupione bilety zachowują ważność.


WIDOWISKO IRLANDIA - MUZYKA | TANIEC | ŚPIEW

Irlandia, kraj pogodnych, otwartych ludzi, bogatej kultury i wspaniałych krajobrazów. Widowisko IRLANDIA to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków. Najpopularniejsza muzyka i taniec ludowy świata w mistrzowskim wykonaniu sprawi że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem! Gościem specjalnym będzie Ruth McKenna – gwiazda tańca irlandzkiego, tancerka widowiska Riverdance. Towarzyszyć jej będą Mateusz Wójcik - twórca widowiska "Usłyszeć Taniec" oraz irlandzki, zespół Danar.

Projekt dofinansowany ze środków Culture Ireland


12.03.2021 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 12,00 zł (miejsca siedzące nienumerowane)  <KUP BILET ONLINE>


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Zalecamy zakup biletów drogą online. 

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.

 

Zapraszamy