Oferta


Jesteśmy Zespołem Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal działamy od 1993 roku  i od tego momentu  zdobywamy miejsca na podium i wyróżnienia we wszystkich turniejach,  przeglądach i festiwalach, w których uczestniczymy. W sumie uzbierało się kilka set pucharów i statuetek.

Do wielu osiągnięć można dopisać czołowe lokaty na turniejach zagranicznych i tytuł ośmiokrotnego II wicemistrza Polski Cheerleaders

 Od 2008 roku jesteśmy co roku  w grupie najlepszych zespołów Europy, startując na Mistrzostwach ELITE Cheerleading Championship, które odbywają się w Niemczech to zarazem kwalifikacje do  Mistrzostw Świata w Orlando na Florydzie. Na siedem uzyskanych kwalifikacji na Mistrzostwa Świata, tylko raz udało nam się uczestniczyć w tak prestiżowej imprezie.

W 2014 roku uczestnicząc w Turnieju Tańca Hronovske Jablicko – w Hronovie w  Czechach – zespół nasz otrzymał nagrodę specjalną – tygodniowe warsztaty w KONZERVATOŘ – TANEČNÍ CENTRUM PRAHA

 Zespół Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal jest najlepszym Sosnowieckim zespołem z tak długim stażem i z tyloma osiągnięciami tanecznymi. Od samego początku istnienia naszą choreografką jest pani Katarzyna Pilch – to ona opracowuje choreografię, szkoli nas, trenuje,  projektuje stroje dla  zespołu oraz wyjeżdża z nami na obozy szkoleniowe.

Jesteśmy zespołem,  którym można się chwalić nie tylko na meczach siatkówki czy koszykówki ale również na imprezach miejskich.


Występujemy także na uroczystych spotkaniach, koncertach, galach, pokazach, promocjach itp. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu łatwo dostosowujemy program występu do charakteru imprezy. 

Działamy we współpracy ze związkami oraz klubami sportowymi, jak również wieloma agencjami reklamowymi z terenu całego kraju. 

Ilość tancerek które mogą jednocześnie brać udział w pokazach jest zawsze dostosowana do potrzeb organizatora. Dysponujemy bogatym asortymentem strojów i pomponów. W ramach współpracy, prezentacje mogą być także wykonywane w strojach przygotowanych przez organizatora imprezy. A długość pokazu zależy od państwa potrzeb. 

Artykuły

Ostatnie wydarzeniaTańczymy dla