1. Start
  2. Wydarzenia
  3. Spektakl Prywatna klinika

Spektakl Prywatna klinika

02 grudnia 2018 19:00 Muza Spektakl

W związku z nagłą operacją aktorki i czasem rekonwalescencji jesteśmy zmuszeni przenieść termin spektaklu na 2 grudnia 2018 roku.

Mąż aktorki poinformował o wszystkim na jej instagramie (betalenska).

Bilety, które Państwo zakupili na stronie www.kupbilecik.pl pozostają ważne do 2 grudnia. Natomiast pozostałe bilety są w nowej cenie 110 i 100 zł.

ORGANIZATOR: MIA100 KOBIET

---------------------------------------------------------------------------------------

Prywatna Klinika - to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie. Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów. Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave’a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

OBSADA:

Katarzyna Kołeczek  / Monika Fronczek, Klaudia Halejcio, Rafał Cieszyński / Michał Czernecki, Tomasz Oświeciński, Alżbeta Lenska, Katarzyna Anzorge, Paweł Koślik / Wojciech Solarz.

REŻYSER:

Grzegorz Reszka

SCENARIUSZ:

John Chapman & Dave Freeman

TŁUMACZENIE:

Elżbieta Woźniak

SCENOGRAFIA KOSTIUMY:

Agnieszka Sasim

ZDJĘCIA:

Szymon Szczęśniak

 

02.12.2018 godzina 19:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety w cenie: 110zł / 100zł

Bilety dostępne na stronie:

https://www.kupbilecik.pl/impreza-25725-prywatna.klinika.sosnowiec.html

 

ORGANIZATOR: MIA100 KOBIET